Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYЮлія Ч.27.12.2023 ОтличноАлександра К.26.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКристина Н.26.12.2023 ОтличноЧобітками довольна. Дитина тягає в садочок, я думала що носки будуть збиті в перший день. Але завдяки захисту все чудово. Розмір чудово підійшовАлла С.26.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaСлава Д.26.12.2023 ОтличноРита Т.26.12.2023 ОтличноДуже вдячні! Дутики дійсно класні, носили не один рік, замовила ще, більшого розміру.Любов Я.26.12.2023 ОтличноНадія Л.26.12.2023 ОтличноРИММА Л.25.12.2023 ОтличноТовар класний, обслуговування хорошеВалентила Д.25.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.ua
Чобітками довольна. Дитина тягає в садочок, я думала що носки будуть збиті в перший день. Але завдяки захисту все чудово. Розмір чудово підійшов
Дуже вдячні! Дутики дійсно класні, носили не один рік, замовила ще, більшого розміру.
Товар класний, обслуговування хороше