Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Катерина М.
    Отлично

    Чобітками залишилися задоволені.
    Дякую за швидку відправку.

  • Илона С.
    Отлично
  • Ольга М.
    Отлично

    Дуже класне взуття. Не промокає. Тепленькі. І дуже зручні дитині. Дякую

  • Татьяна П.
    Отлично
  • Анастасия Л.
    Отлично

    Жіночі сабо супер 👍
    Дитячі термо дутики також клас! Тканина чудова, не промокають. Є одне але. Дутики вузькі в щиколотці. Навіть без штанів дуже туго і вузько. Та може це тільки в нас) Дякую продавцеві і їх реалізаторам!

  • Марина С.
    Отлично
  • Діана П.
    Отлично
  • Татьяна Г.
    Отлично
  • Світлана Л.
    Отлично
  • Оксана Р.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua