Чобітками залишилися задоволені. Дякую за швидку відправку.
Илона С.
Отлично
Ольга М.
Отлично
Дуже класне взуття. Не промокає. Тепленькі. І дуже зручні дитині. Дякую
Татьяна П.
Отлично
Анастасия Л.
Отлично
Жіночі сабо супер 👍 Дитячі термо дутики також клас! Тканина чудова, не промокають. Є одне але. Дутики вузькі в щиколотці. Навіть без штанів дуже туго і вузько. Та може це тільки в нас) Дякую продавцеві і їх реалізаторам!
Чобітками залишилися задоволені.
Дякую за швидку відправку.
Дуже класне взуття. Не промокає. Тепленькі. І дуже зручні дитині. Дякую
Жіночі сабо супер 👍
Дитячі термо дутики також клас! Тканина чудова, не промокають. Є одне але. Дутики вузькі в щиколотці. Навіть без штанів дуже туго і вузько. Та може це тільки в нас) Дякую продавцеві і їх реалізаторам!