Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYИнна Т.13.12.2023 Отличноалександра т.13.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaОльга П.13.12.2023 ОтличноВсе відповідає описуКатерина М.13.12.2023 ОтличноКатерина14.12.2023Дякую за чобітки. Дитині зручно,а це найголовніше.Олена К.12.12.2023 ОтличноІра А.12.12.2023 ОтличноЧудові угги,дуже гарна якістьОльга А.12.12.2023 ОтличноРогачова О.12.12.2023 ОтличноДуже гарний продавець, заказую вже не перший раз і не один рік. Всім рекомендуюЮлія К.12.12.2023 ОтличноСамородская Е.12.12.2023 Отлично
Все відповідає опису
Дякую за чобітки. Дитині зручно,а це найголовніше.
Чудові угги,дуже гарна якість
Дуже гарний продавець, заказую вже не перший раз і не один рік. Всім рекомендую