Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYОлеся К.09.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВікторія К.09.12.2023 ОтличноІрина В.09.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія Г.09.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВіта Т.09.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaПінетки супер. Такі як і хотілось. Все на вищому рівні. Буду замовляти щеЯна Г.09.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Б.09.12.2023 ОтличноДитині сподобались. По розміру підійшли.Тетяна Ф.09.12.2023 ОтличноДуже гарні по якості і по ціні чобітки.Не перший раз замовляю.Все супер.Рекомендую👍Галина А.09.12.2023 ОтличноНепомняща А.09.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.ua
Пінетки супер. Такі як і хотілось. Все на вищому рівні. Буду замовляти ще
Дитині сподобались. По розміру підійшли.
Дуже гарні по якості і по ціні чобітки.Не перший раз замовляю.Все супер.Рекомендую👍