Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYІрина С.09.12.2023 ОтличноЄвгеній Г.08.12.2023 ОтличноГарні чоботи, все я в описі, теплі та міцніВиктория Л.08.12.2023 ОтличноАнастасия И.08.12.2023 ОтличноРіта П.08.12.2023 ОтличноАнастасия Ш.08.12.2023 ОтличноДуже класні ботіночки я задоволена дитина такожОльга М.08.12.2023 ОтличноДуже класні чобітки))Олена З.08.12.2023 ОтличноЕлена Л.08.12.2023 ОтличноВиктория Л.08.12.2023 Отлично
Гарні чоботи, все я в описі, теплі та міцні
Дуже класні ботіночки я задоволена дитина також
Дуже класні чобітки))