Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYКристина Щ.08.12.2023 ОтличноВзуття гарне,добре виконане, підійшов розмір. Будемо купувати тут ще.Ірина Г.08.12.2023 ОтличноПродавця рекомендую!Чесний,відповідальний.Розмір поміняли на потрібний.Швидко вислали.Я і дитина задоволені!Анна Ц.08.12.2023 ОтличноОксана Д.08.12.2023 ОтличноДуже класні дутики! Майже все взуття моєї дитини купувалося в цьому магазині, дуже рекомендую! Класні ціни, нормальна якість та приємні продавці.Марія О.08.12.2023 ОтличноОлександра М.08.12.2023 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaОльга Е.07.12.2023 ОтличноСвітлана П.07.12.2023 ОтличноСподобалось взуття таке як на фото ,дітям сподобалось,будемо у вас ще замовлятиОльга С.07.12.2023 ОтличноЯкість хороша, задоволена)))Максим Б.07.12.2023 ОтличноПросто чудове обслуговування, вже вдруге замовляємо взуття!)
Взуття гарне,добре виконане, підійшов розмір. Будемо купувати тут ще.
Продавця рекомендую!Чесний,відповідальний.Розмір поміняли на потрібний.Швидко вислали.Я і дитина задоволені!
Дуже класні дутики! Майже все взуття моєї дитини купувалося в цьому магазині, дуже рекомендую! Класні ціни, нормальна якість та приємні продавці.
Сподобалось взуття таке як на фото ,дітям сподобалось,будемо у вас ще замовляти
Якість хороша, задоволена)))
Просто чудове обслуговування, вже вдруге замовляємо взуття!)