Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Кристина Щ.
    Отлично

    Взуття гарне,добре виконане, підійшов розмір. Будемо купувати тут ще.

  • Ірина Г.
    Отлично

    Продавця рекомендую!Чесний,відповідальний.Розмір поміняли на потрібний.Швидко вислали.Я і дитина задоволені!

  • Анна Ц.
    Отлично
  • Оксана Д.
    Отлично

    Дуже класні дутики! Майже все взуття моєї дитини купувалося в цьому магазині, дуже рекомендую! Класні ціни, нормальна якість та приємні продавці.

  • Марія О.
    Отлично
  • Олександра М.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Ольга Е.
    Отлично
  • Світлана П.
    Отлично

    Сподобалось взуття таке як на фото ,дітям сподобалось,будемо у вас ще замовляти

  • Ольга С.
    Отлично

    Якість хороша, задоволена)))

  • Максим Б.
    Отлично

    Просто чудове обслуговування, вже вдруге замовляємо взуття!)