Замовляли зимові сапожки для хлопчика. Сподобалися тим, що високі, якісні і ціна приємна. Теплющі всередині. Сподіваюся, що сезон відносимо. Водовідштовхуючий матеріал 100%, бо дитина перевірила особисто😄
Катерина Д.
Отлично
Алла М.
Отлично
вирстюк анастасия франковна
Отлично
Супер!!!
Ирина Ш.
Отлично
Валентина Б.
Отлично
Леонид Р.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Предложение об оплате после доставки не ДЕЙСТВУЕТ, то незачем и предлагать. Хотелось бы повторить заказ, СПАСИБО
Взуття як завжди чудове і гарної якості👍
Замовляли зимові сапожки для хлопчика. Сподобалися тим, що високі, якісні і ціна приємна. Теплющі всередині. Сподіваюся, що сезон відносимо. Водовідштовхуючий матеріал 100%, бо дитина перевірила особисто😄
Супер!!!
Предложение об оплате после доставки не ДЕЙСТВУЕТ, то незачем и предлагать. Хотелось бы повторить заказ, СПАСИБО