Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Надія М.
    Отлично
  • Анна Г.
    Отлично
  • Ольга К.
    Отлично

    Тепленькі і зручні чобітки !

  • Покупець
    Отлично

    Добрий вечір! Взуття дуже класне!) Дитина була в захваті, як ніколи! Теплі, зручні і м‘ягкі! І саме головне без шнурків)))
    Дякую! Бажаю Вам більше клієнтів і розвитку у вашій роботі!

  • Галина Г.
    Отлично
  • Мар'яна Б.
    Отлично
  • Марта
    Отлично

    Чудова якість і обслуговування також людяне. Дякую. Рекомендую!

  • Юлия Юрьевна М.
    Отлично
  • Ольга Я.
    Отлично

    Гарні, якісні!Дуже сподобались!

  • Анна Л.
    Отлично