Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYЮлія М.03.12.2023 ХорошоНаталья К.03.12.2023 ОтличноЗамовляю не перший раз.Все як завжди Супер 🔥Віта М.03.12.2023 ОтличноЗамовляю взуття для сина вже не вперший раз. Тількі найкращі відгуки!!!Яна Л.02.12.2023 ОтличноТетяна Л.02.12.2023 ОтличноДеуля А.02.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЮлия Юрьевна М.02.12.2023 ОтличноМарина М.02.12.2023 ОтличноНастя С.02.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaБотіночки прийшли вчасно, якість чудова.Все підійшло, дякую)))Лілія Б.02.12.2023 Отлично
Замовляю не перший раз.Все як завжди Супер 🔥
Замовляю взуття для сина вже не вперший раз. Тількі найкращі відгуки!!!
Ботіночки прийшли вчасно, якість чудова.
Все підійшло, дякую)))