Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYІванна М.02.12.2023 ОтличноМушик О.02.12.2023 ОтличноВсе супер! Сапожки теж круті і якість 👍Олександр Н.02.12.2023 Очень плохоНаталія А.02.12.2023 ОтличноНаталія Ч.02.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир Л.02.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Г.02.12.2023 ОтличноОльга О.02.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЧобітки гарні за свою ціну, розміри актуальні. Хотілось би більш надійну блискавку, бо трохи тендітна, подивимося, скільки прослужитьОксана М.02.12.2023 ОтличноЕлена Г.02.12.2023 Отлично
Все супер! Сапожки теж круті і якість 👍
Чобітки гарні за свою ціну, розміри актуальні. Хотілось би більш надійну блискавку, бо трохи тендітна, подивимося, скільки прослужить