Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYОльга М.01.12.2023 ОтличноГанна О.01.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВалентила Д.01.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Ч.01.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЕлена О.01.12.2023 ОтличноЮлія Л.01.12.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaОльга І.01.12.2023 ОтличноЧобітки чудові. Замовляю тут взуття для малечі часто, задоволена.Дякую!Марина Л.30.11.2023 ОтличноЧобітки підійшли якраз! Дуже зручні і тепленькі! Дякую за приємне спілкування і оперативну відправку! Всього найкращого!!!Дарія А.30.11.2023 ОтличноМарія 30.11.2023 Отлично
Чобітки чудові. Замовляю тут взуття для малечі часто, задоволена.
Дякую!
Чобітки підійшли якраз! Дуже зручні і тепленькі! Дякую за приємне спілкування і оперативну відправку! Всього найкращого!!!