Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Юлія К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Розміри відповідають замірам. Не зважаючи на вихідний, відправили у той же день. Беру не перший раз, все відмінно

  • Аліна П.
    Отлично

    Купувала в Інстаграм магазині, все підійшло, взуття дуже гарне і з першого погляду якісне, як буде носитись, побачимо. Дітки задоволені, але і я не менше, знаю, що нам тепер ніякі морози і сніги не страшні)))

  • Ярина К.
    Отлично
  • Василина Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Оксана Д.
    Отлично

    Відправили швидко…товар якісний,тільки я думала що замовила зимове взуття а було демисезонне на осінь…без проблем зробили повернення коштів в той же день…

  • Царенко О.
    Отлично
  • Оля Н.
    Отлично

    Не вперше замовляю,задоволена усім))

  • Вікторія Ш.
    Отлично
  • Наталія П.
    Отлично
  • Татьяна Г.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Мені надіслали смс з реквізитами оплати, ніхто не подзвонив для уточнення замовлення…