Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Алена К.
    Отлично
  • Марина Р.
    Отлично

    Не перший раз купую в цього продавця взуття, завжди все чітко, якісно та швидко.

  • Анна М.
    Отлично
  • Вікторія П.
    Отлично

    Дуже зручні і теплі сапожки. Гарний і яскравий дизайн

  • Оксана Ш.
    Хорошо

    Один недолік, це дуже линяє хутро з середини. Всі носочки в дитини чорні, устілка аж сиплеться. А загалом, гарна якість.

  • Юлія Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Анна М.
    Отлично
  • Анна М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Аліна Ф.
    Отлично

    Товар відповідає як на фото!!!ціни приємні гарне обслуговування ❤️🤗

  • Ольга К.
    Отлично