Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYАлена К.19.11.2023 ОтличноМарина Р.19.11.2023 ОтличноНе перший раз купую в цього продавця взуття, завжди все чітко, якісно та швидко.Анна М.19.11.2023 ОтличноВікторія П.19.11.2023 ОтличноДуже зручні і теплі сапожки. Гарний і яскравий дизайнОксана Ш.19.11.2023 ХорошоОдин недолік, це дуже линяє хутро з середини. Всі носочки в дитини чорні, устілка аж сиплеться. А загалом, гарна якість.Юлія Р.18.11.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна М.18.11.2023 ОтличноАнна М.18.11.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАліна Ф.18.11.2023 ОтличноТовар відповідає як на фото!!!ціни приємні гарне обслуговування ❤️🤗Ольга К.18.11.2023 Отлично
Не перший раз купую в цього продавця взуття, завжди все чітко, якісно та швидко.
Дуже зручні і теплі сапожки. Гарний і яскравий дизайн
Один недолік, це дуже линяє хутро з середини. Всі носочки в дитини чорні, устілка аж сиплеться. А загалом, гарна якість.
Товар відповідає як на фото!!!ціни приємні гарне обслуговування ❤️🤗