Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYЛариса Г.26.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЕкатерина Х.26.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaнаталія26.10.2023 ОтличноІ якість і обслуговування супер.Юлия Б.25.10.2023 ОтличноКупувала для всієї родини. По розміру підійшло, зручні і теплі. Устілка Не випадає, що дуже важливо. ДякуюЛюдмила М.25.10.2023 ОтличноМаргарита О.25.10.2023 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна М.25.10.2023 ОтличноНаталія Г.25.10.2023 ОтличноНадя К.25.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaПавленко Сергей Михайлович24.10.2023 Хорошо
І якість і обслуговування супер.
Купувала для всієї родини. По розміру підійшло, зручні і теплі. Устілка Не випадає, що дуже важливо. Дякую