Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYТатьяна А.17.10.2023 ОтличноШапка як на фото, дуже симпатична! Швидка відправка! дитині 10 років, взяла рр МКсенитта Л.17.10.2023 ОтличноНаталія Я.17.10.2023 ОтличноНаталія Я.17.10.2023 ОтличноХристина З.17.10.2023 ОтличноЯна М.17.10.2023 ОтличноЗамовляю взуття вже не вперше. Задоволена якістю і швидкістю доставки товару.Ангеліна В.17.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАльона М.17.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Т.17.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВиктория Д.17.10.2023 Отлично
Шапка як на фото, дуже симпатична! Швидка відправка! дитині 10 років, взяла рр М
Замовляю взуття вже не вперше. Задоволена якістю і швидкістю доставки товару.