Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Екатерина К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Светлана
    Очень плохо

    Прийшли черевички з вмятиною, на відео досить гарна якість, а насправді погана якість, клеєні, десь видно фарбу, дуже не задоволені

  • Юлия З.
    Отлично

    Дуже дякую за швидку доставку та якісний товар. Вже не перший раз купую взуття для дітей у вас,і точно не в останній. Все супер!

  • Людмила К.
    Отлично
  • Оксана К.
    Отлично
  • Світлана К.
    Отлично
  • Руслана К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Зручно взувати, і застібати. Легенькі.

  • Галина К.
    Отлично
  • Притикіна М.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Після оформлення замовлення не зв'язалися. Через кілька днів набрала - скинули і не перетелефонували. Набрала іще раз сама, прийняли замовлення.
    Після цього відправили швидко.
    За доставку заплатила 130 грн! Відправляють з села (+20грн), пакування нової пошти (+30 грн). Ввічливий продавець попереджає про додаткові витрати для покупця. Зателефонувала, щоб висловити своє обурення, гідної відповіді не отримала. Не задоволена продавцем. Товар - ок. Але не з додатковими 130 грн до ціни.

  • Ольга К.
    Отлично