Корзина
promo_banner
Авангард, Одесса, Украина

Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Наталія Р.
    Отлично
  • Лідія Ш.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Тапки завеликі. У мене стопа 24,5, взяла 39 розмір, то дуже завеликі. Дитячі 34 мені трошки маленькі, тому якісь дивні заміри. Я думаю на мій 24,5 36 розмір був би ок. Ну в резиною дуже воняють

  • Дробот Е.
    Хорошо
  • Виктория У.
    Отлично
  • Наталія К.
    Отлично
  • Альона Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Елена В.
    Отлично
  • Анастасия Б.
    Отлично
  • Юлія К.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Анна К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua