Тапки завеликі. У мене стопа 24,5, взяла 39 розмір, то дуже завеликі. Дитячі 34 мені трошки маленькі, тому якісь дивні заміри. Я думаю на мій 24,5 36 розмір був би ок. Ну в резиною дуже воняють
Дробот Е.
Хорошо
Виктория У.
Отлично
Наталія К.
Отлично
Альона Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Елена В.
Отлично
Елена
замовлення швидко і точно оформлене, чудове і зручне взуття! розмірна сітка відповідає. діти щасливі -велике дякую🤗 буду замовляти ще)
Тапки завеликі. У мене стопа 24,5, взяла 39 розмір, то дуже завеликі. Дитячі 34 мені трошки маленькі, тому якісь дивні заміри. Я думаю на мій 24,5 36 розмір був би ок. Ну в резиною дуже воняють
замовлення швидко і точно оформлене, чудове і зручне взуття! розмірна сітка відповідає. діти щасливі -велике дякую🤗 буду замовляти ще)