Товар відправили на другий день, а оплатила в той же день, коли замовляла, інтернет магазин не зв'язувався зі мною, а одразу створили ТТН. Що стосується товару, то взуття якісне, гарне і легке, вже протестували, задоволені (тільки шкода, що домашні тапочки без резинки, а на фото з резинкою😒). Добре запаковано! Дякую за Вашу роботу!
Майя П.
Отлично
Юлія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надя Б.
Отлично
марина Д.
Отлично
Товар відповідає опису, якість чудова. Замовляла в цьому магазині не перший раз якістю товарів задоволена. Рекомендую👌
Марина Д.
Отлично
Отримала посилку. Черевички поміряв. Дуже сподобались. Все підійшло. Дякую
Товар відправили на другий день, а оплатила в той же день, коли замовляла, інтернет магазин не зв'язувався зі мною, а одразу створили ТТН. Що стосується товару, то взуття якісне, гарне і легке, вже протестували, задоволені (тільки шкода, що домашні тапочки без резинки, а на фото з резинкою😒). Добре запаковано! Дякую за Вашу роботу!
Товар відповідає опису, якість чудова. Замовляла в цьому магазині не перший раз якістю товарів задоволена. Рекомендую👌
Отримала посилку. Черевички поміряв. Дуже сподобались. Все підійшло. Дякую