Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYНаталя Г.13.10.2023 ОтличноЄвгеній Т.13.10.2023 ОтличноОлена Т.13.10.2023 ОтличноГанна К.12.10.2023 ОтличноЮлія С.12.10.2023 ОтличноДоброго вечора. Отримала замовлення. Всі сподобалися. Дякую.Гарних Вам продаж💙💛Ксенія Т.12.10.2023 ОтличноРейнвальд Ю.12.10.2023 ОтличноВіра Х.12.10.2023 ОтличноКросівки супер.Задоволені.Дякуємо.Іра С.12.10.2023 ОтличноВсе як на фото та описі! Дякую!Тамара Ш.12.10.2023 Отлично
Доброго вечора. Отримала замовлення. Всі сподобалися. Дякую.Гарних Вам продаж💙💛
Кросівки супер.Задоволені.Дякуємо.
Все як на фото та описі! Дякую!