Отзывы о компании VZUTTIA-PO-KARMANYЮлія Д.10.10.2023 ОтличноМарина Р.10.10.2023 ОтличноВже не перший раз замовляю)Якість супер)Надія П.10.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАлла Г.10.10.2023 ОтличноМарія Г.10.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaІнна Ф.10.10.2023 ОтличноДуже якісні та легенькі Сабо.. дуже круті..єдине що є запах резини,але він швидко вивітрюєтьсяСвета Б.10.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaОксана К.10.10.2023 ОтличноНадія С.10.10.2023 ОтличноВіта Р.10.10.2023 Отлично
Вже не перший раз замовляю)Якість супер)
Дуже якісні та легенькі Сабо.. дуже круті..єдине що є запах резини,але він швидко вивітрюється