Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYЛюдмила Л.04.01.2024 ВідмінноЮлия С.04.01.2024 ВідмінноІнесса Т.04.01.2024 ВідмінноДякую. Як завжди на висоті. Вжє не перший раз у вас замовляю.Лілія В.03.01.2024 ДобреІрина М.03.01.2024 ДобреОлена К.03.01.2024 ВідмінноЛюбовь М.03.01.2024 ВідмінноПокупець02.01.2024 ВідмінноНадежда Д.31.12.2023 ВідмінноТетяна Л.29.12.2023 ВідмінноТапки бомба!!!теплющі!!!рекомендую!!!
Дякую. Як завжди на висоті. Вжє не перший раз у вас замовляю.
Тапки бомба!!!теплющі!!!рекомендую!!!