Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYЮлія Ч.27.12.2023 ВідмінноАлександра К.26.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКристина Н.26.12.2023 ВідмінноЧобітками довольна. Дитина тягає в садочок, я думала що носки будуть збиті в перший день. Але завдяки захисту все чудово. Розмір чудово підійшовАлла С.26.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСлава Д.26.12.2023 ВідмінноРита Т.26.12.2023 ВідмінноДуже вдячні! Дутики дійсно класні, носили не один рік, замовила ще, більшого розміру.Любов Я.26.12.2023 ВідмінноНадія Л.26.12.2023 ВідмінноРИММА Л.25.12.2023 ВідмінноТовар класний, обслуговування хорошеВалентила Д.25.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
Чобітками довольна. Дитина тягає в садочок, я думала що носки будуть збиті в перший день. Але завдяки захисту все чудово. Розмір чудово підійшов
Дуже вдячні! Дутики дійсно класні, носили не один рік, замовила ще, більшого розміру.
Товар класний, обслуговування хороше