Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Юлія Ч.
    Відмінно
  • Александра К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Кристина Н.
    Відмінно

    Чобітками довольна. Дитина тягає в садочок, я думала що носки будуть збиті в перший день. Але завдяки захисту все чудово. Розмір чудово підійшов

  • Алла С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Слава Д.
    Відмінно
  • Рита Т.
    Відмінно

    Дуже вдячні! Дутики дійсно класні, носили не один рік, замовила ще, більшого розміру.

  • Любов Я.
    Відмінно
  • Надія Л.
    Відмінно
  • РИММА Л.
    Відмінно

    Товар класний, обслуговування хороше

  • Валентила Д.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua