Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYНаталя В.20.12.2023 ВідмінноТетяна Б.20.12.2023 ВідмінноГанна П.20.12.2023 ВідмінноДякую за взуття! Чобітки гарні, тепленькі! Гарний магазин, замовляю не вперше, завжди все добре!Надежда М.20.12.2023 ВідмінноНаталья С.19.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЮлия В.19.12.2023 ВідмінноАнастасія П.19.12.2023 ВідмінноЯна В.19.12.2023 ВідмінноІнна К.19.12.2023 ВідмінноРуслана В.19.12.2023 Відмінно
Дякую за взуття! Чобітки гарні, тепленькі! Гарний магазин, замовляю не вперше, завжди все добре!