Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Наталя В.
    Відмінно
  • Тетяна Б.
    Відмінно
  • Ганна П.
    Відмінно

    Дякую за взуття! Чобітки гарні, тепленькі! Гарний магазин, замовляю не вперше, завжди все добре!

  • Надежда М.
    Відмінно
  • Наталья С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юлия В.
    Відмінно
  • Анастасія П.
    Відмінно
  • Яна В.
    Відмінно
  • Інна К.
    Відмінно
  • Руслана В.
    Відмінно