Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYЗоряна Г.19.12.2023 ДобреАндрій Д.19.12.2023 ВідмінноГалина С.19.12.2023 ВідмінноКатерина А.19.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнастасія Г.19.12.2023 ВідмінноТетяна П.18.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВсе добре , сапоги підійшли,якість гарна. ДякуюВікторія Ц.18.12.2023 ВідмінноІван Р.18.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОльга Д.18.12.2023 ВідмінноНаталія Г.18.12.2023 Відмінно
Все добре , сапоги підійшли,якість гарна. Дякую