Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYНаталія Г.18.12.2023 ВідмінноІрина М.18.12.2023 ВідмінноСапожки дуже класні, але сину були вузькі, прийшлось повернути товар. Дякую продавцю за розуміння і змогу це зробити.Яна З.18.12.2023 ВідмінноЛариса Р.18.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна С.18.12.2023 ВідмінноДуже якісні сапогиАлена Ш.17.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКравченко О.17.12.2023 ВідмінноВіра С.17.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКравченко О.17.12.2023 ВідмінноНаталія Г.17.12.2023 ВідмінноДутики гарної якості. Товаром задоволені. Продавця рекомендую!
Сапожки дуже класні, але сину були вузькі, прийшлось повернути товар. Дякую продавцю за розуміння і змогу це зробити.
Дуже якісні сапоги
Дутики гарної якості. Товаром задоволені. Продавця рекомендую!