Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Наталія Г.
    Відмінно
  • Ірина М.
    Відмінно

    Сапожки дуже класні, але сину були вузькі, прийшлось повернути товар. Дякую продавцю за розуміння і змогу це зробити.

  • Яна З.
    Відмінно
  • Лариса Р.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Анна С.
    Відмінно

    Дуже якісні сапоги

  • Алена Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Кравченко О.
    Відмінно
  • Віра С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Кравченко О.
    Відмінно
  • Наталія Г.
    Відмінно

    Дутики гарної якості. Товаром задоволені. Продавця рекомендую!