Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYСвітлана М.17.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСоня Н.16.12.2023 ДобреЗа свою суму то дуже гарне взуттяІрина Г.16.12.2023 ВідмінноЕвгенія К.16.12.2023 ВідмінноТетяна Р.16.12.2023 ВідмінноВікторія П.16.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДуже швидко відправили ) За день доставили )Марина К.16.12.2023 ВідмінноОлена Б.16.12.2023 ВідмінноДутики дуже зручні та теплі. Ми задоволеніАнастасия Д.16.12.2023 ВідмінноШикарные сапожки 🌞 взяла и себе и маме и дочке , всем и тепло и удобно. На прогулки в самый раз 😉Анастасия Д.16.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
За свою суму то дуже гарне взуття
Дуже швидко відправили )
За день доставили )
Дутики дуже зручні та теплі. Ми задоволені
Шикарные сапожки 🌞 взяла и себе и маме и дочке , всем и тепло и удобно. На прогулки в самый раз 😉