Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Катерина М.
    Відмінно

    Чобітками залишилися задоволені.
    Дякую за швидку відправку.

  • Илона С.
    Відмінно
  • Ольга М.
    Відмінно

    Дуже класне взуття. Не промокає. Тепленькі. І дуже зручні дитині. Дякую

  • Татьяна П.
    Відмінно
  • Анастасия Л.
    Відмінно

    Жіночі сабо супер 👍
    Дитячі термо дутики також клас! Тканина чудова, не промокають. Є одне але. Дутики вузькі в щиколотці. Навіть без штанів дуже туго і вузько. Та може це тільки в нас) Дякую продавцеві і їх реалізаторам!

  • Марина С.
    Відмінно
  • Діана П.
    Відмінно
  • Татьяна Г.
    Відмінно
  • Світлана Л.
    Відмінно
  • Оксана Р.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua