Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYОксана Р.14.12.2023 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaОлена М.14.12.2023 ВідмінноЯна Ч.14.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна П.14.12.2023 ВідмінноЮлія Л.14.12.2023 ВідмінноНаталя Г.13.12.2023 ВідмінноДуже класні ботіки,не слизькі ,теплі.з дітками можно тепер гуляти довше.Дякую🤗💙💛Вікторія Т.13.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВікторія Т.13.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaІрина В.13.12.2023 ВідмінноНаталія Т.13.12.2023 Відмінно
Дуже класні ботіки,не слизькі ,теплі.з дітками можно тепер гуляти довше.Дякую🤗💙💛