Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYИнна Т.13.12.2023 Відмінноалександра т.13.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОльга П.13.12.2023 ВідмінноВсе відповідає описуКатерина М.13.12.2023 ВідмінноКатерина14.12.2023Дякую за чобітки. Дитині зручно,а це найголовніше.Олена К.12.12.2023 ВідмінноІра А.12.12.2023 ВідмінноЧудові угги,дуже гарна якістьОльга А.12.12.2023 ВідмінноРогачова О.12.12.2023 ВідмінноДуже гарний продавець, заказую вже не перший раз і не один рік. Всім рекомендуюЮлія К.12.12.2023 ВідмінноСамородская Е.12.12.2023 Відмінно
Все відповідає опису
Дякую за чобітки. Дитині зручно,а це найголовніше.
Чудові угги,дуже гарна якість
Дуже гарний продавець, заказую вже не перший раз і не один рік. Всім рекомендую