Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYГаля Ш.12.12.2023 ВідмінноШевченко Т.12.12.2023 ВідмінноГарні теплі ботиночки. Дитині зручно та теплоТетяна С.12.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАльона Г.12.12.2023 ВідмінноНаталия П.12.12.2023 ВідмінноМарія К.12.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТетяна П.12.12.2023 ВідмінноУггі сподобалися.Все відповідає опису.Швидко доставили.Дякую!Покупець12.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЯна Ч.12.12.2023 ВідмінноНадія В.12.12.2023 Відмінно
Гарні теплі ботиночки. Дитині зручно та тепло
Уггі сподобалися.Все відповідає опису.Швидко доставили.Дякую!