Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYКристина О.11.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякуюКсения Д.11.12.2023 ВідмінноСвітлана Я.11.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДуже гарні 👍 🤩. Дякую!!!татьяна Г.11.12.2023 ВідмінноВалерия11.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВони справді ну, дуууууже крутезні !!!!Альона М.11.12.2023 ВідмінноВадим Г.11.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВіра Б.11.12.2023 ВідмінноДуже дякуємо за теплі та стильні чобіткиМаряна Г.11.12.2023 ВідмінноВиктория Щ.11.12.2023 Відмінно
Дякую
Дуже гарні 👍 🤩. Дякую!!!
Вони справді ну, дуууууже крутезні !!!!
Дуже дякуємо за теплі та стильні чобітки