Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Світлана
    Дуже погано
  • Світлана С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Інна Ц.
    Відмінно
  • Марія Л.
    Добре

    Нормальні чоботи ,але не термо і протікають(

  • Ліана Д.
    Відмінно
  • Денис Т.
    Відмінно
  • Марія С.
    Відмінно
  • Юлия Т.
    Відмінно
  • Людмила Д.
    Відмінно
  • Мирослава Г.
    Відмінно