Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYСвітлана 10.12.2023 Дуже поганоСвітлана С.10.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaІнна Ц.10.12.2023 ВідмінноМарія Л.10.12.2023 ДобреНормальні чоботи ,але не термо і протікають(Ліана Д.10.12.2023 ВідмінноДенис Т.10.12.2023 ВідмінноМарія С.10.12.2023 ВідмінноЮлия Т.10.12.2023 ВідмінноЛюдмила Д.09.12.2023 ВідмінноМирослава Г.09.12.2023 Відмінно
Нормальні чоботи ,але не термо і протікають(