Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYОлеся К.09.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВікторія К.09.12.2023 ВідмінноІрина В.09.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaНаталія Г.09.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВіта Т.09.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaПінетки супер. Такі як і хотілось. Все на вищому рівні. Буду замовляти щеЯна Г.09.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна Б.09.12.2023 ВідмінноДитині сподобались. По розміру підійшли.Тетяна Ф.09.12.2023 ВідмінноДуже гарні по якості і по ціні чобітки.Не перший раз замовляю.Все супер.Рекомендую👍Галина А.09.12.2023 ВідмінноНепомняща А.09.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
Пінетки супер. Такі як і хотілось. Все на вищому рівні. Буду замовляти ще
Дитині сподобались. По розміру підійшли.
Дуже гарні по якості і по ціні чобітки.Не перший раз замовляю.Все супер.Рекомендую👍