Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYІрина С.09.12.2023 ВідмінноЄвгеній Г.08.12.2023 ВідмінноГарні чоботи, все я в описі, теплі та міцніВиктория Л.08.12.2023 ВідмінноАнастасия И.08.12.2023 ВідмінноРіта П.08.12.2023 ВідмінноАнастасия Ш.08.12.2023 ВідмінноДуже класні ботіночки я задоволена дитина такожОльга М.08.12.2023 ВідмінноДуже класні чобітки))Олена З.08.12.2023 ВідмінноЕлена Л.08.12.2023 ВідмінноВиктория Л.08.12.2023 Відмінно
Гарні чоботи, все я в описі, теплі та міцні
Дуже класні ботіночки я задоволена дитина також
Дуже класні чобітки))