Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYКристина Щ.08.12.2023 ВідмінноВзуття гарне,добре виконане, підійшов розмір. Будемо купувати тут ще.Ірина Г.08.12.2023 ВідмінноПродавця рекомендую!Чесний,відповідальний.Розмір поміняли на потрібний.Швидко вислали.Я і дитина задоволені!Анна Ц.08.12.2023 ВідмінноОксана Д.08.12.2023 ВідмінноДуже класні дутики! Майже все взуття моєї дитини купувалося в цьому магазині, дуже рекомендую! Класні ціни, нормальна якість та приємні продавці.Марія О.08.12.2023 ВідмінноОлександра М.08.12.2023 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaОльга Е.07.12.2023 ВідмінноСвітлана П.07.12.2023 ВідмінноСподобалось взуття таке як на фото ,дітям сподобалось,будемо у вас ще замовлятиОльга С.07.12.2023 ВідмінноЯкість хороша, задоволена)))Максим Б.07.12.2023 ВідмінноПросто чудове обслуговування, вже вдруге замовляємо взуття!)
Взуття гарне,добре виконане, підійшов розмір. Будемо купувати тут ще.
Продавця рекомендую!Чесний,відповідальний.Розмір поміняли на потрібний.Швидко вислали.Я і дитина задоволені!
Дуже класні дутики! Майже все взуття моєї дитини купувалося в цьому магазині, дуже рекомендую! Класні ціни, нормальна якість та приємні продавці.
Сподобалось взуття таке як на фото ,дітям сподобалось,будемо у вас ще замовляти
Якість хороша, задоволена)))
Просто чудове обслуговування, вже вдруге замовляємо взуття!)