Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Кристина Щ.
    Відмінно

    Взуття гарне,добре виконане, підійшов розмір. Будемо купувати тут ще.

  • Ірина Г.
    Відмінно

    Продавця рекомендую!Чесний,відповідальний.Розмір поміняли на потрібний.Швидко вислали.Я і дитина задоволені!

  • Анна Ц.
    Відмінно
  • Оксана Д.
    Відмінно

    Дуже класні дутики! Майже все взуття моєї дитини купувалося в цьому магазині, дуже рекомендую! Класні ціни, нормальна якість та приємні продавці.

  • Марія О.
    Відмінно
  • Олександра М.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Ольга Е.
    Відмінно
  • Світлана П.
    Відмінно

    Сподобалось взуття таке як на фото ,дітям сподобалось,будемо у вас ще замовляти

  • Ольга С.
    Відмінно

    Якість хороша, задоволена)))

  • Максим Б.
    Відмінно

    Просто чудове обслуговування, вже вдруге замовляємо взуття!)