Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYЛюдмила К.07.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЮлия М.07.12.2023 ВідмінноАнна К.07.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaНіна П.07.12.2023 ВідмінноНаталія Ш.07.12.2023 ВідмінноОльга М.07.12.2023 ВідмінноВсе швидко і оперативно. Сапожки гарної якості.Оксана К.07.12.2023 ВідмінноЛюдмила П.06.12.2023 ВідмінноЗамовлення отримала,черевички суперОлена Х.06.12.2023 ВідмінноДуже класні теплі зручні. Діти задоволеніТатьяна О.06.12.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
Все швидко і оперативно. Сапожки гарної якості.
Замовлення отримала,черевички супер
Дуже класні теплі зручні. Діти задоволені