Замовляли зимові сапожки для хлопчика. Сподобалися тим, що високі, якісні і ціна приємна. Теплющі всередині. Сподіваюся, що сезон відносимо. Водовідштовхуючий матеріал 100%, бо дитина перевірила особисто😄
Катерина Д.
Відмінно
Алла М.
Відмінно
вирстюк анастасия франковна
Відмінно
Супер!!!
Ирина Ш.
Відмінно
Валентина Б.
Відмінно
Леонид Р.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Предложение об оплате после доставки не ДЕЙСТВУЕТ, то незачем и предлагать. Хотелось бы повторить заказ, СПАСИБО
Взуття як завжди чудове і гарної якості👍
Замовляли зимові сапожки для хлопчика. Сподобалися тим, що високі, якісні і ціна приємна. Теплющі всередині. Сподіваюся, що сезон відносимо. Водовідштовхуючий матеріал 100%, бо дитина перевірила особисто😄
Супер!!!
Предложение об оплате после доставки не ДЕЙСТВУЕТ, то незачем и предлагать. Хотелось бы повторить заказ, СПАСИБО