Добрий вечір! Взуття дуже класне!) Дитина була в захваті, як ніколи! Теплі, зручні і м‘ягкі! І саме головне без шнурків))) Дякую! Бажаю Вам більше клієнтів і розвитку у вашій роботі!
Галина Г.
Відмінно
Мар'яна Б.
Відмінно
Марта
Відмінно
Чудова якість і обслуговування також людяне. Дякую. Рекомендую!
Тепленькі і зручні чобітки !
Добрий вечір! Взуття дуже класне!) Дитина була в захваті, як ніколи! Теплі, зручні і м‘ягкі! І саме головне без шнурків)))
Дякую! Бажаю Вам більше клієнтів і розвитку у вашій роботі!
Чудова якість і обслуговування також людяне. Дякую. Рекомендую!
Гарні, якісні!Дуже сподобались!