Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Тетяна М.
    Відмінно
  • Юлия Н.
    Відмінно
  • Ольга С.
    Дуже погано

    Купила взуття дитині
    Дуже красиві та зручні, але через тиждень вони почали розсипатись. Дитина носила лише в школу, не бігалп а навіть не гуляла щоб так вбити взуття. Замки відпали ще й боковий замок сам розтібається, тканина почала виразити, шнурки відірвалися. Фото додаю. Можливо це тільки ця модель така, тому брати її не раджу. А я особисто розчарована, чи понесу в майстерню чи замовлю інші. Дякую.

  • Надія С.
    Відмінно

    Не перший раз замовляю у цього продавця. Все якісне, відповідає опису та ціні. Дякую.

  • Марія Ш.
    Відмінно
  • Катерина Р.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Наталія П.
    Відмінно
  • Татьяна Л.
    Відмінно

    Замовляла термодутики,мені сподобалося,розмір підійшов,теплі,і головне ,не совгаються по снігу

  • Яна Т.
    Відмінно
  • Анна К.
    Відмінно

    Вже не вперше замовляю синочку взуття,дуже задоволена якістю та гарним обслуговуванням.
    Рекомендую ❤️