Купила взуття дитині Дуже красиві та зручні, але через тиждень вони почали розсипатись. Дитина носила лише в школу, не бігалп а навіть не гуляла щоб так вбити взуття. Замки відпали ще й боковий замок сам розтібається, тканина почала виразити, шнурки відірвалися. Фото додаю. Можливо це тільки ця модель така, тому брати її не раджу. А я особисто розчарована, чи понесу в майстерню чи замовлю інші. Дякую.
Надія С.
Відмінно
Не перший раз замовляю у цього продавця. Все якісне, відповідає опису та ціні. Дякую.
Марія Ш.
Відмінно
Катерина Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталія П.
Відмінно
Татьяна Л.
Відмінно
Замовляла термодутики,мені сподобалося,розмір підійшов,теплі,і головне ,не совгаються по снігу
Яна Т.
Відмінно
Анна К.
Відмінно
Вже не вперше замовляю синочку взуття,дуже задоволена якістю та гарним обслуговуванням. Рекомендую ❤️
Купила взуття дитині
Дуже красиві та зручні, але через тиждень вони почали розсипатись. Дитина носила лише в школу, не бігалп а навіть не гуляла щоб так вбити взуття. Замки відпали ще й боковий замок сам розтібається, тканина почала виразити, шнурки відірвалися. Фото додаю. Можливо це тільки ця модель така, тому брати її не раджу. А я особисто розчарована, чи понесу в майстерню чи замовлю інші. Дякую.
Не перший раз замовляю у цього продавця. Все якісне, відповідає опису та ціні. Дякую.
Замовляла термодутики,мені сподобалося,розмір підійшов,теплі,і головне ,не совгаються по снігу
Вже не вперше замовляю синочку взуття,дуже задоволена якістю та гарним обслуговуванням.
Рекомендую ❤️