Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Дарья К.
    Нейтрально

    Замовила дитячі черевики. Гарний продавець, швидко відправили, АЛЕ великий мінус те, що постійно розтібається блискавка на чоботях, не тримається в одному положені, через кожні грубо кажучи 50 метрів потрібно зупинятися та застібками по новій, це вкрай незручно.

  • Аліна С.
    Дуже погано

    Відправили не вірний розмір. Замовлення було на 28 розмір , прислали 29

  • Олена Я.
    Відмінно
  • Анна К.
    Відмінно

    Замовляю вдруге💖

  • Катерина М.
    Відмінно
  • Оксана П.
    Відмінно

    Постійно покупаємо взуття у цього продавця!Дуже довольна обслуговуванням.Носимо з задоволенням.

  • Лілія С.
    Відмінно
  • Лилия Н.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Наталия Ч.
    Відмінно

    Не підійшли дитині.

  • Анна П.
    Відмінно