Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYСвітлана Г.30.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВасилина М.30.11.2023 ВідмінноИрина О.30.11.2023 ВідмінноМягкие, тёплые, спасибо большое, все отличноГанна К.30.11.2023 ВідмінноГанна К.30.11.2023 ВідмінноЦевон О.30.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнжела Ч.30.11.2023 ВідмінноГарні сапоги, фото відповідають, якість теж гарна, теплі,Тетяна Ф.30.11.2023 ВідмінноНадія Г.30.11.2023 ВідмінноНадія Г.30.11.2023 Відмінно
Мягкие, тёплые, спасибо большое, все отлично
Гарні сапоги, фото відповідають, якість теж гарна, теплі,