Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Іван Р.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Марина К.
    Нейтрально

    Сапоги хорошие, но стелька бумажная, мех от нее отклеился на пятке за пару прогулок. Надо искать другие стельки

  • Татьяна С.
    Відмінно
  • Марія Ш.
    Відмінно
  • Галина К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юлія Х.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юлія Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Катерина Щ.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Людмила Ж.
    Відмінно
  • Людмила М.
    Відмінно