Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Наталя П.
    Дуже погано

    Вдруге роблю замовлення у цього продавця і вдруге не змогли правильно проконсультувати з приводу розміру. Заміри вказані на 0,5 см менше від фактичного.
    Втрачені гроші на пересилку

  • Яна К.
    Відмінно

    Дуже зручні і теплі) Рекомендую. В мене теж такі є.

  • Валентина П.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Дуже великі на мене, більші наче ніж повинні бути.

  • Володимир Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Ирина К.
    Відмінно
  • Вікторія Н.
    Відмінно
  • Лілія С.
    Відмінно
  • Анна Х.
    Відмінно
  • Алла С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Аня О.
    Відмінно

    Дуже класні ми дуже задоволені