Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYСвітлана П.18.11.2023 ВідмінноГалина К.18.11.2023 ВідмінноОльга Е.18.11.2023 ВідмінноВікторія З.18.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнжеліка К.18.11.2023 ВідмінноОльга Л.18.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана М.18.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaвіра с.18.11.2023 ВідмінноНадія А.18.11.2023 ВідмінноТатьяна Л.17.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСпасибо большое за такую чудесную обувь, ребенок очень доволен, я рада что есть такой магазин, только в вашем магазине заказываю обувь своим детям)))
Спасибо большое за такую чудесную обувь, ребенок очень доволен, я рада что есть такой магазин, только в вашем магазине заказываю обувь своим детям)))