Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYМарія Т.15.11.2023 Відміннопосилочку отримала👍дуже задоволена,якість супер👍🤗Інна Д.15.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЮлія Д.15.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана Т.15.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaмирослава м.15.11.2023 ВідмінноЗадоволена товаром та обслуговуванням!Рекомендую!Наталя Б.15.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна14.11.2023 ВідмінноЗамовляємо не перший раз,дуже гарне взуття і швидка доставка!!!Вікторія С.14.11.2023 ВідмінноНаталія В.14.11.2023 ВідмінноОлена К.14.11.2023 Відмінно
посилочку отримала👍
дуже задоволена,якість супер👍🤗
Задоволена товаром та обслуговуванням!Рекомендую!
Замовляємо не перший раз,дуже гарне взуття і швидка доставка!!!