Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYМарина З.03.11.2023 ВідмінноКостянтин К.03.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТатьяна П.03.11.2023 ВідмінноНаталія В.03.11.2023 ВідмінноМаряна М.03.11.2023 ВідмінноВолодимир К.03.11.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДарина П.03.11.2023 ВідмінноОтримала посилочку. Утепленні сабо дуже класні та теплі. Дуже вдячна вам за швидку доставку. Успіху вам в роботі. Дякую ♥️Надія М.03.11.2023 ВідмінноЮлія Р.03.11.2023 ВідмінноОксана Б.02.11.2023 Відмінно
Отримала посилочку. Утепленні сабо дуже класні та теплі. Дуже вдячна вам за швидку доставку. Успіху вам в роботі. Дякую ♥️