Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYАліна Т.28.10.2023 ВідмінноАлина Р.28.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана К.28.10.2023 ВідмінноВалерия Ч.27.10.2023 ВідмінноЮлія Л.27.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЯна Д.27.10.2023 ВідмінноДругие раз замовляю взуття!Все подобається!Розмір підходить!Гарне! Зручне!Дякую!Анастасія Б.27.10.2023 ВідмінноНаталья К.27.10.2023 ВідмінноІван П.27.10.2023 ДобреАлина Б.27.10.2023 ВідмінноЗручне та якісне взуття діткам. Рекомендую як товар,так і продавця!
Другие раз замовляю взуття!
Все подобається!
Розмір підходить!
Гарне! Зручне!
Дякую!
Зручне та якісне взуття діткам. Рекомендую як товар,так і продавця!