Кошик
promo_banner
Авангард, Одеса, Україна

Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANY

  • Валерия Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Тетяна Л.
    Відмінно
  • Нестеренко О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Лілія Б.
    Відмінно
  • Валерия Г.
    Відмінно
  • Олена С.
    Відмінно
  • Ольга К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Альона Х.
    Відмінно

    Дуже зручні сабо. Якщо не зважати на те, що задник з тканини при ходьбі спадає. Спробую вставити резинку

  • Вікторія Д.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юлія С.
    Відмінно

    Дякую !!!