Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYВалерия Л.22.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТетяна Л.22.10.2023 ВідмінноНестеренко О.22.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛілія Б.22.10.2023 ВідмінноВалерия Г.22.10.2023 ВідмінноОлена С.22.10.2023 ВідмінноОльга К.22.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАльона Х.22.10.2023 ВідмінноДуже зручні сабо. Якщо не зважати на те, що задник з тканини при ходьбі спадає. Спробую вставити резинкуВікторія Д.22.10.2023 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaЮлія С.21.10.2023 ВідмінноДякую !!!
Дуже зручні сабо. Якщо не зважати на те, що задник з тканини при ходьбі спадає. Спробую вставити резинку
Дякую !!!