Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYОлена Є.20.10.2023 ВідмінноЩиро дякую! Малому сподобалися!Юлия Ш.20.10.2023 ВідмінноЛіза А.20.10.2023 ВідмінноДоброго дня. Гарне взуття , все прийшло швидкоОльга Л.20.10.2023 ВідмінноВікторія М.19.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДмитрий Б.19.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОльга Ш.19.10.2023 ВідмінноДякую,все сподобалосьАльона Н.19.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛеся О.19.10.2023 ВідмінноВікторія Л.19.10.2023 Відмінно
Щиро дякую! Малому сподобалися!
Доброго дня. Гарне взуття , все прийшло швидко
Дякую,все сподобалось