Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYВікторія Г.18.10.2023 ВідмінноЮлія Г.18.10.2023 ВідмінноВікторія О.18.10.2023 ВідмінноЗамовила товар, прийшли кросівки, виявилось трішки малі, продавець все пояснила і обміняли.Татьяна Ж.18.10.2023 ВідмінноВсе супер! Всім рекомендую!❤️Кристина М.18.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСофія Б.18.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОлена Г.18.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛілія Х.18.10.2023 ДобреНаталія С.18.10.2023 ВідмінноЮлія П.18.10.2023 ВідмінноДуже легкі і зручні. Ціна-якість.
Замовила товар, прийшли кросівки, виявилось трішки малі, продавець все пояснила і обміняли.
Все супер! Всім рекомендую!❤️
Дуже легкі і зручні. Ціна-якість.